KONST / Litografier / Litografier 9065361
nr 906 5361
Alf Linder
(f. 1944), Sverige
Litografier, 4 st, Alf Linder (f. 1944), Signerade -92, Provtryck, bladets mått: 31x29
Alf Linder, född 1944 i Ljungby, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:53:45
18/8 20:14:08